Sport > Nasi uczniowie zagrają wśród najlepszych!

  Sport > Nasi uczniowie zagrają wśród najlepszych!

  /ARKA/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Nasi reprezentanci wśród najlepszych Uczniowskich Klubów Sportowych w Polsce! Młodzi tenisiści stołowi zagrają w wielkim finale w stawce ośmiu czołowych drużyn z całego kraju dzięki znakomitej postawie na turnieju w Krośnie.

  W Krośnie rozegrany został półfinał Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w tenisie stołowym. W turnieju wzięły udział po dwie najlepsze drużyny z województwa podkarpackiego, łódzkiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. Do finału awans wywalczyły tylko zespoły z pierwszego i drugiego miejsca w każdej kategorii wiekowej.

  - W gronie najlepszych ośmiu drużyn w Polsce znalazły się drużyny z naszego rejonu - informuje Jadwiga Jankiewicz, trenerka Uczniowskiego Klubu Sportowego Gim-Tim 5 Stalowa Wola. - W kategorii młodziczek, czyli tenisistek z roczników 1995-96, awans wywalczyła Arka Łętownia w składzie Aneta Kręcidło, Aleksandra Stalica i Alina Sztaba oraz moje podopieczne z Gim - Tim 5 Stalowa Wola, w składzie Dominika Drelich i Karolina Rybak.

  Również w kategorii żaków (10-latkowie i młodsi) awans wywalczył zespół Gim-Tim 5 Stalowa Wola, w którym grali Kamil Nalepa, Kacper Kozimala, Dariusz Wydra oraz w kategorii żaczek Arka Łętownia: Dominika Kułacz, Karolina Pietrońska, Weronika Leska. Finał Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w tenisie stołowym odbędzie się w Krośnie w dniach 24-25 listopada.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo