Stalowa Wola > Zbierajcie nakrętki i pomóżcie Markowi

  Stalowa Wola > Zbierajcie nakrętki i pomóżcie Markowi

  /ebnis/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Po naszym poniedziałkowym artykule "Zbierają by pomóc" do stalowowolskiej akcji zbierania plastikowych nakrętek, w zamian za które niepełnosprawny Marek dostanie nowy wózek inwalidzki, włączą się Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zaleszanach.
  Przypomnijmy. Marek, który mieszka pod Nową Dębą, cierpi na chorobę powodującą zanik mięśni. Chłopak potrzebuje nowy wózek inwalidzki. Sam poprosił o pomoc firmę recyklingową, która w zamian za 50 tysięcy plastikowych nakrętek, podaruje mu nowy, wart kilka tysięcy wózek.

  Z własnej inicjatywy zbieraniem nakrętek dla chłopaka zajęło się stalowowolskie Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu i Inicjatyw Obywatelskich. W akcji biorą też udział szkoły, restauracje i zakłady pracy. Do ich grona przyłączyli się teraz uczniowie z Zaleszan. Czekamy na kolejnych. Informacje dotyczące sposobu dostarczania nakrętek do centrum wolontariatu można uzyskać pod numerem telefonu 0 15 842 09 40.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo