Tarnobrzeg > Zabiły go narkotyki?

  Tarnobrzeg > Zabiły go narkotyki?

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Tarnobrzeżanin, który kilka dni temu zmarł nagle w czasie snu, przedawkował narkotyki - wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń. Prokuratura z komentarzami czeka do czasu, aż znana będzie pisemna opinia sądowo-lekarska z przeprowadzonej sekcji zwłok.

  O sprawie już pisaliśmy. Kilka dni temu mieszkaniec Tarnobrzega w czasie stypy po pogrzebie swojego brata (zmarł wskutek przedawkowania narkotyków), został pobity. Zgłosił ten fakt na policję. Wieczorem wrócił do mieszkania swojej konkubiny i położył się spać. Przed południem kobieta zawiadomiła policję, że jej przyjaciel nie żyje.

  Zlecona przez prokuraturę sekcja zwłok miała dać odpowiedź na pytanie o przyczynę śmierci mężczyzny. Istniało bowiem przypuszczenie, że mogła być skutkiem wcześniejszego pobicia. Według naszych nieoficjalnych informacji, wersja ta się nie potwierdziła. Przyczyną śmierci miało być przedawkowanie narkotyku.

  - Nie mamy jeszcze pisemnej opinii z przeprowadzonej sekcji zwłok, dlatego nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie o przyczynę zgonu - mówi prokurator Edward Podsiadły, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo