Region > Policyjny przebieraniec w Krośnie

  Region > Policyjny przebieraniec w Krośnie

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Trzy dni temu policja została powiadomiona o mężczyźnie, który wieczorem chodził po Krośnie ubrany w policyjny mundur. Według zgłoszenia człowiek ten był pijany i miał przy sobie pistolet. W identyfikacji przebierańca pomógł zapis z miejskiego monitoringu.
  Kamera zarejestrowała mężczyznę idącego w stronę krośnieńskiego rynku. Ubrany był w ciemną kurtkę, pod którą widoczny był mundur. Mężczyzna na głowie miał policyjną czapkę. Ustalono, że jest to 49-letni mieszkaniec Krosna. Przedwczoraj rano policjanci przeszukali jego mieszkanie.

  Jak się okazało mężczyzna poza policyjnym mundurem miał pistolet alarmowy z amunicją, które można posiadać bez zezwolenia. Krośnianin nie wziął pod uwagę, że prawo zabrania posiadania przy sobie broni przez osoby będące pod wpływem alkoholu oraz używania munduru przez osoby nieuprawnione. Za popełnione wykroczenia 49-latkowi grozi kara aresztu lub grzywny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo