Tarnobrzeg > Śpiewające aktorki i żartobliwi muzycy dzisiaj...

  Tarnobrzeg > Śpiewające aktorki i żartobliwi muzycy dzisiaj na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury

  /WW/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Znanym aktorkom towarzyszy grupa MoCarta.

  Znanym aktorkom towarzyszy grupa MoCarta. ©Archiwum

  "Przyjaciółki, czyli jak zrobić recital" ten muzyczny spektakl rozpocznie dzisiaj 30 Barbórkową Dramę Teatralną w Tarnobrzegu. Na dwa przedstawienia dostępne już tylko wejściówki.
  Znanym aktorkom towarzyszy grupa MoCarta.

  Znanym aktorkom towarzyszy grupa MoCarta. ©Archiwum

  Dwugodzinne widowisko Krzysztofa Jaślara, reżysera i autora tekstów kabaretowych to opowieść o dwóch śpiewających aktorkach, które dostają propozycję zaśpiewania recitalu gwiazdorskiego. Kiedy dowiadują się, że mają razem wystąpić we wspólnym programie rezygnują i każda postanawia przygotować swój własny recital.

  W spektaklu śpiewają dwie znane aktorki Katarzyna Jamróz i Katarzyna Zielińska a towarzyszy im znana z muzycznych żartów Grupa MoCarta.

  Na dwie odsłony przedstawienia o godzinie 17 i 20 Tarnobrzeski Dom Kultury sprzedał wszystkie bilety. Dla widzów, którzy nie przywiązują wagi do fotela dostępne będą już tylko wejściówki po 25 złotych. Organizatorzy wpuszczą piętnaście osób. Sprzedaż rusza na godzinę przed ostatnim dzwonkiem.

  Kolejny, także muzyczny spektakl w sobotę 1 grudnia. Będzie to "Album rodzinny" Teatru Ateneum. Publiczność barbórkowej dramy obejrzy później "Spadkobierców" warszawskiego teatru Scena Prezentacje, "Dzikie żądze" warszawskiego Teatru Bajka, a na koniec "Łucję Szaloną" krakowskiego Teatru imienia Juliusza Słowackiego.

  - I tylko na ten ostatni spektakl 17 grudnia zostało nam w kasie dwadzieściaparę biletów - mówi Grażyna Śliwińska z TDK.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Zobacz koniecznie:

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama