Mielec > Szukają wandali

  Mielec > Szukają wandali

  ada

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Ponad 6,5 tysiąca złotych - to łączna suma strat spowodowanych w czwartek nad ranem przez wandali na osiedlu Lotników w Mielcu. Policja apeluje do mieszkańców o pomoc w ich zidentyfikowaniu.
  Mieszkańcy są zaszokowani bezmyślnością i prymitywizmem niszczycieli, którzy między godz. 4 a 5.30 dewastowali wszystko, co stało na ich drodze: od ulicy Pisarka do Sienkiewicza. Zaczęli od drzwi wejściowych do lokalu, potem "zajęli się" sygnalizatorami świetlnymi na skrzyżowaniu, budką telefoniczną, nie oszczędzili koszy na śmieci.

  - Są ludzie, którzy się nie nadają do życia w społeczeństwie. Trzeba ich izolować.
  Uszkodzony sygnalizator mógł spowodować tragedię. A zresztą nie wiadomo do czego by doszło, gdyby ktoś stanął im na drodze. - irytuje się mieszkaniec ul. Pisarka. Przyznaje, że nie interweniował, bo się bał.

  Policjanci dziwią się takim postawom. - Przecież zawiadamiając policję w trakcie takiego zdarzenia mieszkaniec dba o bezpieczeństwo swoje i rodziny - tłumaczy st. asp. Wiesław Kluk, rzecznik KPP Mielec. - Zatrzymujemy bandytów na gorącym uczynku, a informator pozostaje anonimowy. Nie będzie też uczestniczył w procesie, jeśli się nie zgodzi - podkreśla policjant.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo