Tarnobrzeg > Dziś parada Mikołajów

  Tarnobrzeg > Dziś parada Mikołajów

  /WW/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dziś, 2 grudnia, przez Tarnobrzeg przejdzie Parada Mikołajów. Na wspólną zabawę już po raz czwarty zaprasza dzieci Stowarzyszenie Tarnobrzeski Klub Kawaleryjski.

  Na ulicach zrobi się kolorowo i… tłoczno. Ponad 40 Mikołajów wsiądzie do różnych pojazdów - pojadą zwyżką, wozem strażackim, tramwajem konnym, rowerami, motocyklami, limuzyną. Parada wystartuje w południe z osiedla Mokrzyszów.

  Kolumna pojazdów przejedzie przez tarnobrzeskie osiedla. Na placu Bartosza Głowackiego wjedzie około godziny 14. Tutaj, już od 13, harcerze z tarnobrzeskich drużyn będą zabawiać dzieci zapraszając na różne gry i konkursy. Wystąpi zespół taneczny Fram i młodzi artyści ze studia Promedia.

  - Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy ze sponsorami około 500 paczek. Będą tam słodycze i inne upominki - mówi Robert Kędziora ze stowarzyszenia.
  Mikołajowie będą też losować wśród dzieci siedem bezpłatnych kursów języka angielskiego oraz bilety do kina. Kulminacyjnym momentem i atrakcją parady będzie start balonu ze Świętym Mikołajem. Wzniesie się do nieba o godzinie 14.45.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo