Stalowa Wola > Uczestnik Warsztatów Terapii Zajęciowej...

  Stalowa Wola > Uczestnik Warsztatów Terapii Zajęciowej nagrodzony w konkursie plastycznym

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Marta Maruszak ze szkicem nagrodzonej pracy.

  Marta Maruszak ze szkicem nagrodzonej pracy. ©Z. Surowaniec

  Marta Maruszak ze szkicem nagrodzonej pracy.

  Marta Maruszak ze szkicem nagrodzonej pracy. ©Z. Surowaniec

  Praca plastyczna Marty Maruszak z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Stalowej Woli zajęła pierwsze miejsce na III Wojewódzkim Konkursie Plastycznym w Galerii Przedmiotów w Rzeszowie.

  W nagrodę Marta pojedzie do Brukseli.

  Tematem konkursu był "Człowiek dla człowieka". - Chodziło o rysunek jak pracuje na przykład pogotowie ratunkowe - wyjaśnia Ewa Ziajko, kierownik warsztatów przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Praca powstała pod okiem plastyka Krzysztofa Czerwiaka.

  Marta w bardzo praktyczny sposób podeszła do informacji o tym, że wygrała konkurs. - To niech mi przywiozą nagrodę - powiedziała. Jednak nic z tego nie będzie. Nagrodą jest wycieczka do Brukseli na pięć dni. Pojedzie tam z mamą, bo wymaga opieki.

  To już kolejna nagroda za zdolności plastyczne, jaką zdobył uczestnik tych warsztatów. Przed rokiem pierwszą nagrodę zdobyła Anna Wiktorowska.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo