Mielec > Można przynosić dary i zostać wolontariuszem

  Mielec > Można przynosić dary i zostać wolontariuszem

  AD

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Harcerze rozpoczęli już przygotowania do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Apelują do mieleckich instytucji i firm o finansowe wsparcie, proszą o ofiarowanie przedmiotów na licytację i zapraszają młodych ludzi do zgłaszania swojego udziału w kweście ulicznej.

  Zastępca komendant hufca ZHP w Mielcu Przemysław Cynkier informuje, że dotarł już do nich certyfikat z Fundacji WOŚP potwierdzający powołanie sztabu orkiestry w siedzibie hufca.
  Harcerze planują, że 13 stycznia 2008 roku, w dniu finału, zorganizują w Mielcu rodzinny koncert na Placu Armii Krajowej. Wiadomo już, że odbędzie się happening "Światełko do nieba" oraz występ kieleckiego zespołu "Fliper". Harcerze przygotują pewnie jeszcze wiele innych atrakcji, ale potrzebują pomocy finansowej. Przemysław Cynkier zapowiada: - Już wkrótce przedstawiciele sztabu zapukają do wielu firm z prośbą o wsparcie.

  Będą też zwracać się do mielczan o przekazywanie przedmiotów na licytację. Nie sugerują, co warto ofiarować. Każdy dar jest cenny. Dary można przynosić do biura sztabu w hufcu przy ulicy Asnyka 2 w poniedziałki w godzinach od 18 do 19.30. W tym samych godzinach harcerze zapraszają także chętnych, którzy chcieliby zostać wolontariuszami orkiestry.

  W zeszłym roku mielczanie przekazali na rzecz orkiestry prawie 70 tysięcy złotych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo