Mielec > Nocna napaść bez powodu

  Mielec > Nocna napaść bez powodu

  ada

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wszystko wskazuje na to, że tylko dla rozrywki dwóch około 18-letnich młodych mężczyzn w nocy z wtorku na środę dotkliwie pobiło 25-letniego mieszkańca Dulczy Wielkiej.

  Młody mężczyzna wyszedł około 23.30 z lokalu przy radomyskim rynku. Wcześniej nie zauważył, aby ktokolwiek zwrócił na niego uwagę czy szedł za nim. Nikt go również nie zaczepiał. Był zupełnie zaskoczony, gdy nagle dwóch młodych ludzi go przewróciło. Kiedy już leżał, napastnicy zaczęli go bić i kopać.

  - Dwaj mężczyźni, których wiek ofiara oceniła na około 18 lat, nie żądali pieniędzy, nie przeszukiwali kieszeni. Nie mówili też, że biją "za coś", np. z zemsty. Wszystko wskazuje więc na to, że ten brutalny atak to był pomysł młodych ludzi na spędzenie wieczoru - mówi mł. asp. Anna Kołacz z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

  Kiedy pobity chłopak w końcu się podniósł, wrócił do domu. Sądził, że z czasem poczuje się lepiej a obrażenia się same zagoją. Niestety tak się nie słało. W domu poczuł się dużo gorzej, bolała go głowa. Zgłosił się do szpitala. Tam okazało się, że oprócz dotkliwych potłuczeń może mieć również uraz głowy. Trwają badania i obserwacja. - Niestety ponieważ do ataku doszło nagle i w nocy, ofiara nie zapamiętała zbyt wielu szczegółów dotyczących wyglądu sprawców. Bardzo liczymy na pomoc świadków zdarzenia, przy czym nie chodzi nam jedynie o informację od tych, którzy widzieli samo pobicie. Ważne mogą okazać się spostrzeżenia wszystkich, którzy około północy widzieli wyraźnie śledzących kogoś młodych ludzi, usłyszeli podejrzaną rozmowę czy widzieli uciekających 18-latków - mówi Anna Kołacz z KPP Mielec.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo