Kolbuszowa/ Rzeszów > Pociągiem taniej do Rzeszowa

  Kolbuszowa/ Rzeszów > Pociągiem taniej do Rzeszowa

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Kolejarze chcą konkurować z prywatnymi przewoźnikami wożącymi ludzi z Rzeszowa do Kolbuszowej. Zapewnić to ma "bilet kolbuszowski".

  Ze specjalną ofertą tańszych przejazdów jednorazowych wystąpili pracownicy Podkarpackiego Zakładu Przewozów Regionalnych PKP. Bilet z Rzeszowa do Kolbuszowej i z Kolbuszowej do Rzeszowa kosztował będzie 5 złotych, ulgowy ze zniżką 37 procent - 3,15, a ze zniżką 49 procent - 2,55. Kolejarze, którzy uprawnieni są do 95-procentowej ulgi, zapłacą za bilet 25 groszy.

  - Mamy nadzieję, że będzie to bardzo dobra promocja pociągów kursujących na trasie z Rzeszowa do Kolbuszowej i szczególnie młodzież szkolna przesiądzie się z busów do wagonów - stwierdził rzecznik prasowy Podkarpackiego Zakładu Przewozów Regionalnych PKP Janusz Wnęk.

  Od nowego rozkładu jazdy, który obowiązywał będzie od dziś szlak z Kolbuszowej do Rzeszowa obsługiwać będą trzy pary pociągów. Pierwszy wyjedzie z Rzeszowa o 5.44 i dotrze do Kolbuszowej o 6.44, drugi 13.40 - 14.17, a trzeci 16.32 - 17.10. Z Kolbuszowej poranny pociąg wyjedzie o 6.40 i dotrze do Rzeszowa o 7.18, drugi o 14.35 - 15.13, a trzeci 16.32 - 17.10.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo