Stalowa Wola > Ulica Popiełuszki będzie przejezdna po...

  Stalowa Wola > Ulica Popiełuszki będzie przejezdna po remoncie

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Układanie warstwy wiążącej asfaltu na ulicy Popiełuszki.

  Układanie warstwy wiążącej asfaltu na ulicy Popiełuszki. ©Z. Surowaniec

  Ulica Popiełuszki w Stalowej Woli miała jedną z najbardziej zdewastowanych nawierzchni w mieście. Ale to już przeszłość. Po kilku miesiącach prac przy modernizacji drogi, dobiegają końca prace przy układaniu nowej warstwy asfaltu.
  Układanie warstwy wiążącej asfaltu na ulicy Popiełuszki.

  Układanie warstwy wiążącej asfaltu na ulicy Popiełuszki. ©Z. Surowaniec

  Przed dwoma miesiącami zmodernizowany został odcinek ulicy od torów przy komendzie policji do przedszkola. Teraz układany jest asfalt na odcinku od przedszkola do skrzyżowania z ulica Ofiar Katynia. Jak się dowiedzieliśmy, jeśli nie popsuje się nagle pogoda, asfalt ułożony zostanie do końca tego tygodnia.

  To ważna ulica i bardzo ruchliwa. Przywrócenie ruchu na niej odciąży inne ulice w mieście i ułatwi poruszanie się. Poza tym ta zbudowana przed wojną ulica stała się piękniejsza. Po wymianie kanalizacji, ułożone zostały nowe chodniki, powstała ścieżka rowerowa, zasadzone zostały nowe drzewa. I nareszcie będzie można tą ulica przejechać gładko jak po maśle.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo