Tarnobrzeg > Konferencja "Solidarni z rodziną"

  Tarnobrzeg > Konferencja "Solidarni z rodziną"

  WW

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Według badań socjologicznych rodzina w hierarchii naszych wartości zajmuje pierwsze miejsce.
  Ponad 90 procent uczniów szkół ponadpodstawowych za swój cel życiowy stawia życie w szczęśliwej rodzinie. Deklaracje mijają się jednak z realiami. W miastach rozpada się prawie co trzecie zawarte małżeństwo. Skutkiem tego, coraz większa liczba dzieci wychowuje się w rodzinach niepełnych bądź w związkach pozamałżeńskich.

  O tym, jak tym zjawiskom przeciwdziałać zastanawiać się będą uczestnicy konferencji "Solidarni z rodziną". Odbędzie się w sobotę, 15 grudnia w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu z inicjatywy Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Sandomierskiej, NSZZ "Solidarność" i Urzędu Miasta Tarnobrzega. Konferencję rozpocznie msza święta w kościele ojców Dominikanów, której przewodniczył będzie ksiądz biskup Marian Zimałek. Wykłady i dyskusje rozpoczną się o godzinie 10.30.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo