Stalowa Wola > Ważne dla osób, które pobierają świadczenia...

  Stalowa Wola > Ważne dla osób, które pobierają świadczenia rodzinne i zaliczki alimentacyjne

  /ebnis/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  3 tysiące osób ze Stalowej Woli, które pobierają świadczenia rodzinne i zaliczki alimentacyjne muszą jak najszybciej skontaktować się w sprawie odebrania w urzędzie miasta kart bankomatowych.
  Od 1 stycznia, przysługujące im pieniądze będą mogły pobrać wyłącznie w bankomacie za pomocą otrzymanej karty. Karty do pobrania świadczeń mogą odbierać przy ulicy Wolności 9 (dawny sklep mięsny) w Stalowej Woli od 27 do 29 grudnia tego roku oraz od 2 do 5 stycznia 2008 roku. Biuro wydawania kart jest czynne od godziny 8 rano. 27 i 28 grudnia do godziny 19, 29 grudnia do godziny 16. Potem kolejno w dniach 2-4 stycznia do godziny 19, a 5 stycznia do godziny 16.

  W wyjątkowych przypadkach pracownicy przywiozą kartę do domu osobiście. Sprawa dotyczy między innymi osób starszych, które mają kłopoty z samodzielnym poruszaniem. Pracownicy urzędu proszą wtedy o kontakt telefoniczny pod numer: 0 15 643 34 84.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo