Sport > Badmintonowe ostatki dla Nowej Dęby

  Sport > Badmintonowe ostatki dla Nowej Dęby

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  W Mielcu, z udziałem 60 zawodniczek i zawodników rozegrany został czwarty w tym sezonie, a w ogóle dwudziesty jubileuszowy turniej badmintona z cyklu "Grand Prix Victora Gim 4 Life". Była to ostatnia badmintonowi impreza w tym roku na Podkarpaciu.

  Rywalizowano we wszystkich kategoriach wiekowych. Tradycyjnie już znakomicie spisali się w nim badmintoniści Stali Nowa Dęba. W kategorii kobiet w singlu pierwsze miejsce wywalczyła Agnieszka Skowrońska, drugie Dagmara Pełka, a trzecie Maria Hałka (wszystkie ze Stali).
  W kategorii "Runners up" (nie uczestniczących w rozgrywkach ligowych) pierwsze miejsce wywalczył Adam Bunio, a czwarte a czwarte zajął Adrian Bogdan. W rywalizacji oldbojów pierwsze miejsce zajął Adam Bunio. Z kolei w kategorii gier podwójnych rozgrywanych w formule open, drugie miejsce wywalczył debel w składzie: Adam Bunio/Piotr Skrzek (Dębica), którzy w finale po dobrej grze uległ dużo młodszym rywalom.

  Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że Adam Bunio zwyciężył w swojej kategorii wiekowej po raz dwudziesty z rzędu, co jest niespotykanym wyczynem na skalę krajową oraz to, że w tym sezonie trzeci raz z rzędu ustrzelił dublet, wygrywając na jednym turnieju dwie kategorie wiekowe i pozostawił w pokonanym polu wielu młodszych od siebie rywali.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo