Sport > Koniec akrobatyki w Gorzycach?

  Sport > Koniec akrobatyki w Gorzycach?

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wiele na to wskazuje, że ze sportowej mapy naszego regionu zniknie jedyna sekcja akrobatyki sportowej, które przez wiele lat istniała przy gorzyckim Sokole.


  W sekcji zostały już tylko dzieci, które są na etapie początkowego szkolenia. Nawet dla nich nie potrafiono zorganizować tradycyjnych zawodów mikołajkowych. Szkoda, bo nic tak nie wciąga i podnosi kwalifikacji, jak rywalizacja, nawet w najmłodszych kategoriach wiekowych.

  - Nie ma zbytnio czasu na akrobatykę. Zaangażowałem się w ratowanie Tłoków, co nam się udaje, ale pochłania to wiele czasu. W akrobatyce niewiele się teraz dzieje, są tylko dzieci, prowadzone jest początkowe szkolenie - mówi wieloletni trener akrobatyki w Sokole Gorzyce Leszek Surdy, który wiosną tego roku wybrany został prezesem Gorzyckiego Klubu Sportowego Tłoki Gorzyce i póki, co skutecznie ratuje go przed upadkiem.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo