Region > Uwaga kierowcy - remontowe utrudnienia

  Region > Uwaga kierowcy - remontowe utrudnienia

  /TDM/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  TARNOBRZEG - Prace remontowe prowadzone są na ulicy Szerokiej i Dekutowskiego. Trwa też remont na wisłostradzie. Z ruchu wyłączony jest jeden pas ruchu. Będzie wzmacniane podłoże oraz układana nowa nawierzchnia. Utrudnienia potrwają do maja przyszłego roku.

  STALOWA WOLA - Zamknięty dla ruchu samochodowego jest blisko 200 metrowy odcinek ulicy Okulickiego na wysokości hali targowej, tak więc dojazd do dworca PKS możliwy jest jedynie od ulicy Popiełuszki.
  Zamknięta dla ruchu jest także ulica Orzeszkowej. Prace remontowe trwają również na ulicy Ofiar Katynia, od skrzyżowania z Hutniczą do skrzyżowania z Popiełuszki. Utrudnienia spotkać możemy na skrzyżowaniach Staszica z Mickiewicza, gdzie wymieniana jest sygnalizacja świetlna.

  NISKO - Kłopotliwe utrudnienia, w szczególności dla zawieszeń naszych aut spotkamy na ulicy Sandomierskiej. Tam drogowcy ruszyli z remontem studzienek odwadniających ulicę. Ulicę Sandomierską radzimy omijać.

  REGION - Trasa nr 9. Kierowcy muszą zwolnić przed mostem w Nagnajowie koło Tarnobrzega. Drogowcy zamknęli ruch na dotychczasowy moście na Wiśle i postawili obok tymczasowy. Wprowadzono też ograniczenie prędkości do 40 km/h. Kierowcy muszą przyzwyczaić się do trudności, gdyż remont dotychczasowego mostu potrwa do jesieni przyszłego roku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo