Stalowa Wola > Fundacja Uniwersytecka ma nareszcie prezesa

  Stalowa Wola > Fundacja Uniwersytecka ma nareszcie prezesa

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie  Elżbieta Koźmala została wybrana na prezesa Fundacji Uniwersyteckiej w Stalowej Woli. Była jedynym kandydatem. Głosowało na nią sześciu, spośród ośmiu fundatorów.

  Poprzedni prezes Jerzy Kozielewicz stracił funkcję po orzeczeniu sądu, który uznał, że nie może być prezesem i radnym, ponieważ zachodzi konflikt interesów. Podczas poprzedniego głosowania kandydował na prezesa, ale dostał tylko trzy głosy na dziesięciu głosujących. Kozielewicz nadal pozostanie pracownikiem fundacji, z imponującą pensją.

  Ponieważ jest radnym, na ewentualne zwolnienie go z fundacji zgodę musiałaby wyrazić Rada Miejska, zdominowana przez Prawo i Sprawiedliwość z przystawkami. A na to nie ma szans.

  Elżbieta Koźmala była prezesem spółki "Lasowiak" należącej do Huty Stalowa Wola. Za jej prezesowania odnowiony został biurowiec "Metalowiec", gdzie teraz mieszczą się biura wielu instytucji i spółek. To teraz jeden z najładniejszych budynków, z elewacją w tęczowych barwach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo