Mielec > Kongres Noworoczny w Mielcu

  Mielec > Kongres Noworoczny w Mielcu

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Jedną z najbardziej prestiżowych imprez brydżowych na Podkarpaciu jest Kongres Noworoczny. Kolejny rozpoczyna się w salach hotelu Polskiego w Mielcu. Gra będzie szła nie tylko o prestiż, ale też o spore pieniądze.
  Pula nagród w kongresie wynosi 10 tysięcy złotych. Dziś o godzinie 10 rozpoczął się turniej na zapis średni, natomiast na godzinę 17 zaplanowano początek "Barometra".

  Jutro, w sobotę, 29 grudnia, o godzinie 10 rozpocznie się turniej na maksy, a o godzinie 17 rozpoczną się otwarte mistrzostwa Mielca teamów. W niedzielę o godzinie 10 rozpocznie się ostatni turniej, na maksy i zakończy on kongresowe zmagania, w których wystąpią wszyscy najlepsi brydżyści Podkarpacia. Suma nagród Kongresu Noworocznego wynosi 10 tysięcy złotych. W każdym turnieju par oprócz nagród pieniężnych będą przyznawane nagrody rzeczowe. Podczas rozgrywania finału turnieju teamów organizatorzy imprezy ufundują beczkę piwa dla kibiców.

  Kibice oraz grający w brydża amatorsko, którzy będą chcieli obejrzeć brydżowe zmagania najlepszych zawodników, grających na co dzień w pierwszej, drugiej i trzeciej lidze, wejdą na imprezę za darmo.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo