Tarnobrzeg > Wybieramy Lekarza Roku 2007

  Tarnobrzeg > Wybieramy Lekarza Roku 2007

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Od jutra rusza wielki plebiscyt "Echa Dnia". Czytelnicy wybiorą "Złotą czwórkę" - czterech najlepszych lekarzy w każdym powiecie, a wśród nich Lekarza Roku 2007.
  Po raz pierwszy nasi czytelnicy będą mogli wybrać najlepszego lekarza. Plebiscyt będzie trwał przez cały styczeń, dlatego mamy nadzieję, że wszyscy chętni, zdążą zagłosować na swojego faworyta. W naszym plebiscycie można głosować na jednego, dowolnego lekarza, bez względu na jego wiek, staż pracy, specjalizację, czy miejsce zatrudnienia. Może to być lekarz pracujący w szpitalu, przychodni lub prywatnym gabinecie. Zachęcamy do wyboru Lekarza 2007 roku, ponieważ warto docenić tych najlepszych

  W plebiscycie wybieramy czterech najlepszych lekarzy, po jednym z poszczególnych powiatów: tarnobrzeskiego, niżańskiego, mieleckiego i stalowowolskiego. Czytelnicy będą mogli głosować na jednego, dowolnego lekarza, bez względu na jego wiek, staż pracy, specjalizację, czy miejsce zatrudnienia. Głosy na lekarzy oddaje się na specjalnych kuponach, które od jutra będziemy codziennie drukować w gazecie. Każdy może przekazać dowolną liczbę kuponów.

  Więcej o zasadach plebiscytu w jutrzejszym "Echu Dnia".


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo