WOŚP > Finał Wielkiej Orkiestry w Nowej Dębie

  WOŚP > Finał Wielkiej Orkiestry w Nowej Dębie

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  - W ubiegłym roku udało nam się zebrać prawie 20 tysięcy złotych, dlatego mamy nadzieję, że w tym roku wynik będzie jeszcze lepszy - zapowiada Adam Szurgociński, komendant Straży Miejskiej w Nowej Dębie, koordynator miejskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Tradycyjnie niedzielny finał odbędzie się przed budynkiem Samorządowego
  Ośrodka Kultury. O godzinie 12 na scenie pojawią się pierwsze zespoły muzyczne i taneczne, w których wystąpi miejscowa młodzież.
  Przewidziano także występ kapel rockowych. Organizatorzy zadbali o strawę. Zapewniają smaczną grochówkę z kotła, pieczone kiełbaski i ciepłe napoje. - Będzie także licytacja, ale na razie nie mogę zdradzić, jakie przedmioty wystawimy, ponieważ prowadzimy jeszcze rozmowy ze sponsorami - tłumaczy Adam Szurgociński. - Na pewno będą to atrakcyjne przedmioty. Chciałbym tylko przypomnieć, że dzięki staraniom członków naszego sztabu we wrześniu 16-letni mieszkaniec sołectwa Chmielów otrzymał od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pompę insulinową o wartości 15 tysięcy złotych.

  To jeden z wielu przykładów na to, że warto wspierać inicjatywę Jurka Owsiaka.
  Na godzinę 18 zaplanowano występ gwiazdy wieczoru - Orkiestry Dni Naszych. O godzinie 20 rozbłyśnie "światełko do nieba". Odbędzie się także pokaz sztucznych ogni. Następnie uczestnicy finału przejdą do miejscowych klubów. Tam również odbędą się licytacje, a dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na cele XVI finału.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo