Sport > Szkolne rozgrywki sportowe

  Sport > Szkolne rozgrywki sportowe

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Trwają rozgrywki sportu szkolnego organizowane przez Powiatowy Grodzko-Ziemski Szkolny Związek Sportowy w Tarnobrzegu. Na etapach rejonów (gmin) i powiatów drużyny rywalizują o awans do finałów wojewódzkich.
  Rejonową Gimnazjadę w siatkówce dziewcząt, która rozegrana została w Nowej Dębie, wygrały uczennice z Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie, które pokonały rówieśniczki z Zespołu Szkół w Ślęzakach oraz Gimnazjum w Gorzycach w identycznym stosunku 2:0.

  Drugie miejsce zajęły gimnazjalistki z Gorzyc, pokonując drużynę Ślęzaków 2:0. Z kolei w Rejonowej Licealiadzie w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt dominowały zespoły ze Stalowej Woli. Wygrała drużyna Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Stalowej Woli przed Liceum Ogólnokształcącym w Stalowej Woli, Zespołem Szkół nr 1 w Nowej Dębie, Zespołem Szkół nr 2 Nowa Dęba, Licem Ogólnokształcącym Ulanów, Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku oraz Zespołem Szkół w Tarnobrzegu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo