Tarnobrzeg > Koncert przedszkolaków dla Justynki

  Tarnobrzeg > Koncert przedszkolaków dla Justynki

  /WW/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dzieci z siedmiu tarnobrzeskich przedszkoli wystąpią jutro, 12 stycznia w charytatywnym koncercie w sali widowiskowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Można je oklaskiwać od godziny 14.

  To będzie pierwsza część siedemnastej edycji koncertu "Wszystkie dzieci nasze są". Wiersze, piosenki, tańce i inscenizacje zaprezentują maluchy z przedszkoli nr 4,7,3,13,1, 2 oraz Ochronki Świętego Józefa.

  Wstęp na koncert nie kosztuje, ale organizatorzy myślą, że i tym razem nie zawiodą się na licznej i hojnej publiczności. Dochód zawsze jest przeznaczany dla maluchów z lokalnych środowisk znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.
  - W tym roku zebrane na koncercie pieniądze przeznaczymy na leczenie Justynki Tomczyk, która musi rosnąć - mówi Małgorzata Korczak, dyrektor Przedszkola nr 13, organizatorka przedsięwzięcia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo