Nasza Akcja > Wybierz lekarza roku

  Nasza Akcja > Wybierz lekarza roku

  Klaudia Tajs

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie  Ruszył wielki plebiscyt "Echa Dnia". Czytelnicy wybiorą "Złotą czwórkę" - czterech najlepszych lekarzy w każdym powiecie. a wśród nich Lekarza Roku 2007. Honorowy patronat nad plebiscytem objęło Polskie Towarzystwo Lekarskie.

  Po raz pierwszy nasi czytelnicy będą mogli wybrać najlepszego lekarza. Plebiscyt będzie trwał przez cały styczeń, dlatego mamy nadzieję, że wszyscy chętni, zdążą zagłosować na swojego faworyta.
  W naszym plebiscycie można głosować na jednego, dowolnego lekarza, bez względu na jego wiek, staż pracy, specjalizację, czy miejsce zatrudnienia. Może to być lekarz pracujący w szpitalu, przychodni lub prywatnym gabinecie. Zachęcamy do wyboru Lekarza 2007 roku, ponieważ warto docenić tych najlepszych.

  W plebiscycie wybierzemy "Złotą czwórkę", a więc czterech najlepszych lekarzy, spośród medyków pracujących w naszym regionie. Lekarz, który uzyska najwięcej głosów zostanie "Lekarzem Roku 2007".
  Tak więc szanse ma każdy, bez względu na to czy praktykuje w dużym, czy małym ośrodku. Wszystko zależy wyłącznie od Państwa.
  Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas balu "Echa Dnia", który odbędzie się 1 lutego w Miejskim Domu Kultury, w Stalowej Woli.

  Ramka Jak głosować?

  1. Czytelnicy mogą głosować na jednego, dowolnego lekarza, bez względu na jego wiek, staż pracy, specjalizację, czy miejsce zatrudnienia (szpital, przychodnia, gabinet prywatny).
  2. Głosy na lekarzy oddaje się na specjalnych kuponach, które drukować będziemy w gazecie codziennie. Każdy może przekazać dowolną liczbę kuponów.
  3. Tylko oryginalne - wycięte z gazety kupony, należy przesyłać pocztą lub dostarczać osobiście do redakcji "Echa Dnia" w Tarnobrzegu, ul. Moniuszki 6b, 39-400 Tarnobrzeg, Stalowej Woli ul. 1 Sierpnia 12, 37-450 Stalowa Wola oraz Mielcu przy ul. Wolności 44, 39-300 Mielec, w godzinach od 9 - 16. Kandydatów można zgłaszać do 25 stycznia (Uwaga! Nie decyduje data stempla pocztowego).
  4. W plebiscycie wybieramy czterech najlepszych lekarzy, po jednym z poszczególnych powiatów: tarnobrzeskiego, niżańskiego, mieleckiego i stalowowolskiego.

  Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi 1 lutego, podczas balu "Echa Dnia" w Stalowej Woli. Nagrody otrzyma także 20 czytelników, wyłonionych w drodze losowania.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo