Stalowa Wola > Atrakcyjne zajęcia dla dzieci w niezwykłym...

  Stalowa Wola > Atrakcyjne zajęcia dla dzieci w niezwykłym miejscu

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dzieciaki z przyjemnością biorą udział w zajęciach.

  Dzieciaki z przyjemnością biorą udział w zajęciach. ©Z. Surowaniec

  Wystarczy szkolna legitymacja, żeby przyjść do muzeum w Stalowej Woli i wziąć udział we wspaniałych zajęciach. I to bezpłatnie!
  Dzieciaki z przyjemnością biorą udział w zajęciach.

  Dzieciaki z przyjemnością biorą udział w zajęciach. ©Z. Surowaniec

  Muzeum przygotowało atrakcje na okres ferii. W poniedziałek dzieciaki, pod okiem instruktorów, wykonywały maski balowe z kolorowego papieru, ozdabiane różnego rodzaju dodatkami, które były zabawnym uzupełnieniem karnawałowego stroju.

  Dziś powstawały "balonowce" czyli balonowe ludki o miękkich i opływowych kształtach, które można swobodnie formować. Jutro "Magia symetrii" czyli malowanie symetrycznych obrazków, w czwartek dzieciaki będą wykonywać bajkowe postacie. To mają być rysunki wywołujące wrażenie ruchu.

  Przez kolejne dni dzieciaki będą tworzyć barwne zakładki do książek, tradycyjne maski kolędnicze z masy papierowej, będą modelować z folii aluminiowej kolorowe rybki, fantazyjnie zdobić szklane przedmioty. A potem przyjdzie czas na "żelkowe motyle" czyli malowanie witraży z kolorowych szkiełek i na koniec ruchome dekoracje z bibuły.

  Warsztaty są bezpłatne, a muzeum zapewnia materiały do zajęć. Wystarczą tylko dobre chęci.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo