Sport > Kurs na sędziego piłki nożnej

  Sport > Kurs na sędziego piłki nożnej

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Podokręg w Stalowej Woli organizuje kurs na sędziego piłki nożnej. Zgłosili się już piersi chętni.
  Organizatorom kursu sędziowskiego zależy przede wszystkim na osobach interesujących się futbolem, entuzjastów piłki. - Jeżeli ktoś interesuje się piłką nożną i nie gra w żadnym klubie, to może chciałby poznać tajniki tej gry z innej strony. Jest to bardzo ciekawe hobby, sposób na spędzenie wolnego czasu, oderwanie od codziennych zajęć, pracy, szkoły. Sędziowanie pomaga w wyrobieniu charakteru, uodparnia na stres i uczy trzeźwego, obiektywnego patrzenia na zawody sportowe - trzecioligowy arbiter z Tarnobrzega Rafał Sawicki.

  Informacje o kursie można uzyskać na stronie internetowej podokręgu - www.podokregstw.prv.pl i w biurze pod nr tel. (015) 842-04-90. Zgłaszać się można wysyłając e-maila pod adresem: sedziapilkarski@wp.pl (imię, nazwisko, telefon kontaktowy, wiek), po czym należy czekać na informacje o najbliższym terminie szkolenia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo