Tarnobrzeg > Pomóż ująć złodzieja

  Tarnobrzeg > Pomóż ująć złodzieja

  WW

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Tarnobrzescy policjanci proszą o informacje pomocne w ujęciu młodego mężczyzny, który ukradł puszki z pieniędzmi wolontariuszkom kwestującym 13 stycznia na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Pierwszy incydent wydarzył się o godzinie 17.20 w pobliżu kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ulicy Konstytucji 3 Maja. - Młody chłopak podszedł od tyłu do jednej z dziewcząt i wyrwał jej puszkę z pieniędzmi.
  Potem uciekł w kierunku pobliskich bloków. Wsiadł do stojącego na parkingu samochodu nieustalonej marki, koloru ciemnego. Z piskiem opon odjechał w kierunku ronda przy ulicy Zwierzynieckiej - informują policjanci.

  Po krótkim czasie pojazd widziany był na ulicy Kazimierza Wielkiego. Przed godziną 18 policjanci zostali powiadomieni o kolejnej kradzieży puszki z pieniędzmi przy ulicy Konfederacji Dzikowskiej. - Do dwóch dziewcząt, które prowadziły kwestę przy kościele, podbiegł od tyłu młody chłopak i wyrwał puszkę jednej z wolontariuszek. Drugiej usiłował wyrwać puszkę, ale urwał jedynie wieczko. Jak ustalili policjanci, chłopak przed dokonaniem kradzieży widziany był na pobliskim parkingu, skąd obserwował wolontariuszki - dowiedzieliśmy się od tarnobrzeskich stróżów prawa.

  Rysopis sprawcy: Wiek około 15-19 lat. Szczupła budowa ciała. Wzrost około 170 centymetrów. Chłopak ubrany był w czarną czapkę, zsuniętą na oczy, ciemną kurtkę, ciemne spodnie sztruksowe i białe adidasy. Na policzku ma charakterystyczne znamię. Każdy, kto ma informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z najbliższym posterunkiem policji. Informacje można zgłaszać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 695-180-143 lub 997.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo