Kolbuszowa > Sztab WOŚP zaprasza na licytację

  Kolbuszowa > Sztab WOŚP zaprasza na licytację

  AD

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Mieszkańcy Kolbuszowej, mimo że finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się w ostatnią niedzielę, mają jeszcze szansę wesprzeć fundację Jurka Owsiaka.

  W niedzielę, 20 stycznia, w hali sportowej miejscowego Liceum Ogólnokształcącego odbywa się licytacja kilkunastu przedmiotów na rzecz Orkiestry.

  W niedzielę będzie można wylicytywać orkiestrowe gadżety - serduszka i koszulki. Ale sporo będzie też rzeczy, które na rzecz Orkiestry przekazał burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba.
  Na aukcji zostaną wystawione jeden srebrny i dwa brązowe medale wyprodukowane przez Mennicę Polską w 2000 roku z okazji 300-lecia Kolbuszowej. - Cena wywoławcza srebrnego wynosi 300 złotych, brązowych - 150 złotych - informuje szefowa kolbuszowskiego sztabu orkiestry Agnieszka Bałchan.

  Będzie też można zostać właścicielem oryginalnego kufla z przykrywką, który ostatnio stał w gabinecie burmistrza, a który samorządowiec przywiózł z jednej z konferencji w Krakowie. Kolbuszowianie będą mogli także wylicytować kolorowe nakrycie głowy z ozdobnym kilimem, które dla miasta na pamiątkę zostawiła rodzina z Kazachstanu niedawno odwiedzająca Kolbuszową. Będzie można też zdobyć koszulkę i czapeczkę z logiem Kolbuszowej, gminne kalendarze ścienne oraz gliniany dzbanek z ręcznie namalowaną studnią, która znajduje się w rynku. Licytacja rozpoczyna się o godzinie 17.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo