Nasza Akcja > Dziś ostatni kupon w Plebiscycie na...

  Nasza Akcja > Dziś ostatni kupon w Plebiscycie na najpopularniejszego sportowca

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dziś zamieszczamy ostatni kupon w 14 Plebiscycie na 10 najpopularniejszych sportowców, trenera i talent nad Wisłą, Sanem i Wisłoką w 2007 roku oraz na Sportowca 70-lecia Stalowej Woli.

  Kupony otrzymujemy już od listopada, ale pomni doświadczeń wiemy, że prawdziwa lawina kuponów dopiero przed nami. Przyjmować je będziemy do najbliższego piątku. Zwracamy się z gorącą prośbą do naszych czytelników, by kupony dostarczać jak najwcześniej.
  Przed nami olbrzymia praca w postaci liczenia głosów, a czasu jest coraz mniej. Uroczyste ogłoszenie wyników czternastej edycji plebiscytu "Echa Dnia" nastąpi w piątek, 1 lutego, kiedy to o godzinie 20, w Domu Kultury w Stalowej Woli, rozpocznie się Bal Sportowca.

  Przypominamy także, że podobnie jak w ubiegłych latach każdy z czytelników może nadesłać dowolną liczbę kuponów, które muszą być czytelnie wypełnione. Niestety, otrzymaliśmy już wiele, których nie sposób odczytać. Nie będziemy honorować kserokopii, a takie kupony także już otrzymaliśmy. Przypominamy, że nieważne będą także kupony, na których umieszczone będzie jedynie nazwisko lub też pierwsza litera imienia i nazwiska danego sportowca lub trenera.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo