Nasza Akcja > Wybieramy Lekarza Roku

  Nasza Akcja > Wybieramy Lekarza Roku

  Klaudia Tajs

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Ewa Krzewska z Tarnobrzega oraz Ewa Józefczuk z Nowej Dęby, to nowe kandydatki, które w naszym plebiscycie walczą o tytuł najlepszego lekarza. Rośnie liczba kandydatów typowanych przez czytelników ze Stalowej Woli, Niska i Mielca. W piątek upływa termin nadsyłania kuponów

  Trwa wielki plebiscyt "Echa Dnia". Czytelnicy wybierają "Złotą czwórkę" - czterech najlepszych lekarzy w każdym powiecie. Lekarz, którzy otrzyma największą liczbę głosów, otrzyma tytuł "Lekarza Roku 2007". Honorowy patronat nad plebiscytem sprawuje Polskie Towarzystwo Lekarskie.

  Do naszych redakcji napływa coraz więcej kuponów. W powiecie stalowowolskim nadal prowadzi Janina Karaś, lekarz ze Szpitala Powiatowego w Stalowej Woli, na którą wpłynęło ponad 80 kuponów. Czytelnicy głosują także na Jacka Dańczaka ze Stalowej Woli, lekarza z poradni przy ulicy Kwiatkowskiego i Elżbietę Lorkowską, lekarza ze Szpitala Powiatowego w Stalowej Woli. W powiecie niżańskim prowadzi Grzegorz Bambuch. Wśród nominowanych jest także Renata Zajączkowska, pracująca w Przychodni Zdrowia przy ulicy Sandomierskiej w Nisku.

  Czytelnicy z powiatu tarnobrzeskiego najliczniej zagłosowali na Barbarę Karytę, lekarza rodzinnego z Przychodni przy ulicy Sienkiewicza oraz Beatę Lipczyńską - Krużel z Przychodni "Medytar". Wśród nominowanych są także Marzena Borycka i Halina Mudrecka, przyjmująca w Przychodni "Medyk" przy ulicy 1 Maja. Odebraliśmy także kupony, w których czytelnicy głosują na Halinę Lis - Soboń z Poradni Specjalistycznej. O tytuł najlepszego lekarza ubiega się również Andrzej Hara, ginekolog ze Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu i Wojciech Parcheta z Poradni Onkologicznej przy ulicy Mickiewicza.

  W powiecie mieleckim nadal prowadzi Aleksandra Szczepańska, dermatolog z Poradni Dermatologicznej przy ulicy Wolności 27 w Mielcu. O tytuł walczy także Krystyna Lubera z Przychodni przy ulicy Pisarka w Mielcu.

  Czytelnicy typując swoich faworytów doceniają ich za zrozumienie chorego i troskę, wiedzę medyczną, przyjazny stosunek do pacjenta oraz trafnie stawiane diagnozy.
  W naszym plebiscycie można głosować na jednego, dowolnego lekarza, bez względu na jego wiek, staż pracy, specjalizację, czy miejsce zatrudnienia. Może to być lekarz pracujący w szpitalu, przychodni lub prywatnym gabinecie. Zachęcamy do wyboru Lekarza 2007 roku, ponieważ warto docenić tych najlepszych.

  Plebiscyt trwał do 25 stycznia, dlatego mamy nadzieję, że wszyscy chętni, zdążą zagłosować na swojego faworyta. Tak więc szanse ma każdy, bez względu na to czy praktykuje w dużym, czy małym ośrodku. Wszystko zależy wyłącznie od Państwa.
  Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas balu "Echa Dnia", który odbędzie się 1 lutego w Miejskim Domu Kultury, w Stalowej Woli.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo