Nasza Akcja > Najnowsza klasyfikacja w plebiscycie na...

  Nasza Akcja > Najnowsza klasyfikacja w plebiscycie na Lekarza Roku 2007

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Ronald Rudnicki i Barbara Bogdańska z Tarnobrzega, Stanisław Biegaj z Niska oraz Dorota Węgiel ze Stalowej Woli, to tylko niektóre nowe nazwiska, jakie pojawiły się w naszym plebiscycie. W piątek upływa termin nadsyłania kuponów.

  Trwa wielki plebiscyt "Echa Dnia". Czytelnicy wybierają "Złotą czwórkę" - czterech najlepszych lekarzy w powiecie stalowowolskim, tarnobrzeskim, mieleckim i niżańskim. Lekarz, którzy otrzyma największą liczbę głosów, zostanie laureatem konkursu i dostanie tytuł "Lekarza Roku 2007". Honorowy patronat nad plebiscytem sprawuje Polskie Towarzystwo Lekarskie.

  CORAZ WIĘCEJ KUPONÓW

  Do naszych redakcji napływa coraz więcej kuponów. W powiecie stalowowolskim nadal prowadzi Janina Karaś, lekarz ze Szpitala Powiatowego w Stalowej Woli, na którą wpłynęło ponad 80 kuponów. Czytelnicy głosują także na Jacka Dańczaka lekarza z poradni przy ulicy Kwiatkowskiego i Elżbietę Lorkowską, lekarza ze Szpitala Powiatowego w Stalowej Woli. Wśród kandydatów jest Dorota Węgiel - Chciuk i Witold Korczyński ze Szpitala Powiatowego w Stalowej Woli oraz Jolanta Szwedo.

  PRZYBYWA KANDYDATÓW

  W powiecie niżańskim prowadzi Grzegorz Bambuch. Wśród nominowanych jest także Renata Zajączkowska, pracująca w Przychodni Zdrowia przy ulicy Sandomierskiej w Nisku. Czytelnicy głosują także na Zbigniewa i Grażynę Mączkę oraz Krzysztofa Czerwińskiego z niżańskiego szpitala. Typowani są także Paweł Staszewski i Stanisław Biegaj z Przychodni w Nisku.

  ZACIĘTA WALKA

  Czytelnicy z powiatu tarnobrzeskiego nadal najliczniej głosują na Barbarę Karytę, lekarza rodzinnego z Przychodni przy ulicy Sienkiewicza oraz Beatę Lipczyńską - Krużel i Stanisławę Krawczuk z Przychodni "Medytar". Wśród nominowanych są także Marzena Borycka i Halina Mudrecka, przyjmująca w Przychodni "Medyk" przy ulicy 1 Maja i Barbara Bogdańska z Przychodni "Familia". Odebraliśmy także kupony, w których czytelnicy głosują na Halinę Lis - Soboń z Poradni Specjalistycznej. O tytuł najlepszego lekarza ubiega się również Andrzej Hara, Ronald Rudnicki i Piotr Sulik ze Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu, Ewa Krzewska z Poradni w Machowie i Wojciech Parcheta z Poradni Onkologicznej przy ulicy Mickiewicza. Z Nowej Dęby o tytuł walczy Ewa Józefczuk, pracująca w tamtejszym szpitalu. Mieszkańcy Grębowa typują Tadeusza Zycha.

  W MIELCU BEZ ZMIAN

  W powiecie mieleckim nadal prowadzi Aleksandra Szczepańska, dermatolog z Poradni Dermatologicznej przy ulicy Wolności 27 w Mielcu. O tytuł walczy także Krystyna Lubera z Przychodni przy ulicy Pisarka w Mielcu.
  Czytelnicy typując swoich faworytów doceniają ich za zrozumienie chorego i troskę, wiedzę medyczną, przyjazny stosunek do pacjenta oraz trafnie stawiane diagnozy.

  KAŻDY MA SZANSĘ

  W naszym plebiscycie można głosować na jednego, dowolnego lekarza, bez względu na jego wiek, staż pracy, specjalizację, czy miejsce zatrudnienia. Może to być lekarz pracujący w szpitalu, przychodni lub prywatnym gabinecie. Zachęcamy do wyboru Lekarza Roku 2007. Warto przecież docenić tych najlepszych.
  Plebiscyt trwa do 25 stycznia, dlatego mamy nadzieję, że wszyscy chętni, zdążą zagłosować na swojego faworyta. Tak więc szanse ma każdy, bez względu na to czy praktykuje w dużym, czy małym ośrodku. Wszystko zależy wyłącznie od naszych czytelników.

  Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas balu "Echa Dnia", który odbędzie się 1 lutego w Miejskim Domu Kultury, w Stalowej Woli.

  Jak głosować?

  1. Czytelnicy mogą głosować na jednego, dowolnego lekarza, bez względu na jego wiek, staż pracy, specjalizację, czy miejsce zatrudnienia (szpital, przychodnia, gabinet prywatny).
  2. Głosy na lekarzy oddaje się na specjalnych kuponach, które drukować będziemy w gazecie codziennie. Każdy może przekazać dowolną liczbę kuponów.
  3. Tylko oryginalne - wycięte z gazety kupony, należy przesyłać pocztą lub dostarczać osobiście do redakcji "Echa Dnia" w Tarnobrzegu, ul. Moniuszki 6b, 39-400 Tarnobrzeg, Stalowej Woli ul. 1 Sierpnia 12, 37-450 Stalowa Wola oraz Mielcu przy ul. Wolności 44, 39-300 Mielec, w godzinach od 9 - 16. Kandydatów można zgłaszać do 25 stycznia (Uwaga! Nie decyduje data stempla pocztowego).
  4. W plebiscycie wybieramy czterech najlepszych lekarzy, po jednym z poszczególnych powiatów: tarnobrzeskiego, niżańskiego, mieleckiego i stalowowolskiego.
  Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi 1 lutego, podczas balu "Echa Dnia" w Stalowej Woli. Nagrody otrzyma także 20 czytelników, wyłonionych w drodze losowania.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo