Mielec > Zbadaj się za darmo w mammobusie

  Mielec > Zbadaj się za darmo w mammobusie

  ada

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Tym razem do skorzystania z usług oferowanych przez mammobus Fundacji SOS Życie będą zachęcane głównie panie, które dawno lub nigdy nie skorzystały z bezpłatnych badań. Chodzi o kobiety w wieku od 50 do 69 lat.

  Jak podkreśla Łucja Bielec, pełnomocnik zarządu fundacji, nagłośnienie akcji wymaga dużego nakładu sił. - Pomagają nam urzędy gmin, parafie, sołtysi oraz organizacje gminne. Zapraszamy na badania mammograficzne kobiety, które nie skorzystały z nich w przeciągu ostatnich 2 lat. Bezpłatne badania są tylko dla pań w wieku największego zagrożenia wystąpienia raka piersi, czyli od 50 do 69 lat - tłumaczy Bielec.

  Zaprasza do mammobusu szczególnie kobiety z powiatu mieleckiego. W 8 gminach od 4 lutego kobiety objęte programem profilaktycznym raka piersi przebadają się na miejscu. Mammobus będzie czynny w godzinach od 9 do 17. Chętne panie muszą wcześniej telefonicznie zarejestrować się pod numerem infolinii 0 801 08 09 10.  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo