Region > Studniówek nie będzie?

  Region > Studniówek nie będzie?

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Żałoba narodowa pokrzyżowała studniówkowe plany tegorocznych maturzystów. Dyrektorzy szkół, w których miały się w ten weekend odbyć bale zostali podstawieni pod ścianą.
  Takiego pecha mają między innymi uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Tarnobrzegu. Jak mówi Robert Stawowy, dyrektor placówki, o tym czy studniówka się odbędzie czy nie zadecyduje wspólnie komitet studniówkowy złożony z rodziców. Zastrzega jednak, że jeśli komitet zdecyduje się zorganizować bal mimo żałoby, impreza będzie miała inną niż zwykle formę.

  Także w Zespole Szkół Nr 2 w Stalowej Woli tańce na sto dni przed maturą stoją pod znakiem zapytania.
  - Moim zdaniem żałoba to poważny powód, by studniówka się nie odbyła - mówi Włodzimierz Smutek, dyrektor Zespołu Szkół Nr 2.

  W tym przypadku trudno będzie nawet o przeniesienie imprezy na inny termin, gdyż została zorganizowana nie w szkole lecz w specjalnie wynajętym na te okazję lokalu. Nie wiadomo zaś, czy w inny dzień sala będzie tam wolna.

  Ewentualnym odwołaniem studniówki nie muszą się martwić uczniowie 3 Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu. Jak wyjaśnia Jacek Mleczko, wicedyrektor szkoły, bal odbędzie się w podmieleckim zajeździe, a zrezygnowanie z niego pociągnęłoby za sobą utratę zainwestowanych już środków.
  - Uczcimy te osoby, które zginęły minutą ciszy - zapewnia dyrektor.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo