Sport > Grzegorz Sudoł trenował w Hiszpanii

  Sport > Grzegorz Sudoł trenował w Hiszpanii

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wczoraj z Hiszpanii wrócił chodziarz z Nowej Dęby Grzegorz Sudoł, który przebywał w tym kraju na pierwszym w roku olimpijskim zgrupowaniu reprezentacji Polski. Jutro wylatuje na kolejny zagraniczny obóz.
  Sudoł trenował w miejscowości Torrevieja, leżącej w pobliżu Murcii oraz Alicante, W pierwszym tygodniu zgrupowania pokonał 150 kilometrów, w drugim aż 160 km. Nowodębianin trenował tam wspólnie z Benjaminem Kucińskim, Hiszpanem Francisco Fernandezem, Rosjaninem Ilią Markowem oraz Irlandczykami Robertem Hefernanem i Jeremy Costinem. Pogoda dopisywała, temperatura wahała się w granicach 18-23 stopni Celsjusza.

  - Warunki do treningu są tam wspaniałe, mieliśmy do dyspozycji dwie siłownie, basen, odnowę biologiczną, stadion i co najważniejsze urozmaicone trasy treningowe. Dzięki firmie Farma-Projekt z Krakowa dysponowałem też wypożyczonym samochodem, którym poruszaliśmy się po okolicy - powiedział nam Grzegorz.

  Nowodębianin wrócił do Polski wczoraj, a jutro z reprezentacją Polski wylatuje na miesięczne zgrupowanie, tym razem do Johannesburga w Republice Południowej Afryki.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo