Sport > Pływacy rozpoczęli mistrzostwa

/PISZ/

Piotr Żuczek z Ikara Mielec zajął 14 miejsce (szóste) w finale B), na dystansie 400 metrów stylem zmiennym, podczas rozgrywanych w Gorzowie Wielkopolskim pływackich mistrzostw Polski 14-latków.

Mielczanin uzyskał czas 5.13,44 i był to najlepszy występ zawodników z klubów naszego regionu podczas pierwszego dnia mistrzostw. W Ciechanowie o medale MP walczą juniorzy 17 i 18 letni. Wczoraj najlepiej spisała się Marika Drabik z Ikara Mielec, która zajęła 17 miejsce na 200 grzbietem, uzyskując czas - 2.33,91 min.
Nieco dalej, bo na 19 pozycji, ukończyła rywalizację na 100 motylkiem, Patrycja Urbaniak z Delfina Tarnobrzeg, która pokonała ten dystans w czasie 1.12,40 min. Na 22 miejscu w wyścigu na 200 grzbietem uplasował się Cezary Rams (Delfin), który uzyskał czas - 2.16,50 min.