Stalowa Wola > Policja poszukuje sprawców dwóch pobić

  Stalowa Wola > Policja poszukuje sprawców dwóch pobić

  /ebnis/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Jutro policjanci będą przesłuchiwać 26-latka pobitego tydzień temu przy ulicy 1-go Sierpnia w Stalowej Woli. Do tej pory przebywa on w szpitalu. Na razie wiadomo tylko tyle, że wyszedł on około 4 nad ranem z dyskoteki. Na zewnątrz nagle, bez konkretnego powodu rzuciło się na niego trzech młodych mężczyzn w wieku 18-25 lat.
  - Bili go rękami i nogami po całym ciele - relacjonuje Andrzej Walczyna, rzecznik prasowy stalowowolskiej policji. To nie jedyne zdarzenie z tego dnia. Trzy godziny wcześniej w pobliżu kościoła Świętego Floriana, także trzech mężczyzn pobiło 17-latka. Chłopak odprowadził dziewczynę do domu i wracał do siebie. Po drodze spotkał dwóch chłopaków, których zna z widzenia. Zatrzymali się i zaczęli rozmawiać.

  Tymczasem z kierunku dworca PKS szło także trzech mężczyzn.
  Potem dołączyło do nich kilku kolejnych. Wszyscy, około 10 osobowa grupa, stanęli w pewniej odległości od 17-latka i kolegów. Nagle z grupy wyłonił się jeden mężczyzna, który podszedł prosto do 17-latka i zaczął go bić. Dołączyło do niego dwóch kolejnych kolegów, i razem kopali, leżącego już na ziemi chłopaka, po całym ciele. On także trafił do szpitala.

  Jak się dowiedzieliśmy w żadnym wypadku nie chodziło o pobicie i kradzież.
  - Nie bili nawet po to żeby ukraść. Za każdym razem bili po prostu bez powodu - mówi Walczyna. Policja poszukuje sprawców obu pobić. Na szczęście obaj pobici są w stanie, który nie zagraża ich życiu. Maja ogólne potłuczenia ciała.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo