Nasza Akcja > Plebiscyt na Lekarza Roku rozstrzygnięty

  Nasza Akcja > Plebiscyt na Lekarza Roku rozstrzygnięty

  STAN, MM

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Mieszkańcy powiatów mieleckiego, niżańskiego, tarnobrzeskiego i stalowowolskiego wybrali swoich ulubionych lekarzy.
  Najwięcej, bo aż 1382 kupony dostarczono do naszej redakcji w Tarnobrzegu i tu walka była najbardziej zacięta. Kupony na najlepszego lekarza 2007 roku docierały do nas do samego wieczora.

  W powiecie tarnobrzeskim po bardzo wyrównanej walce trwającej do ostatnich minut plebiscytu zwyciężył lekarz, który zebrał 516 głosów. Na drugim miejscu uplasował się medyk, na którego zagłosowało 503 czytelników.

  W Stalowej Woli zwycięzca otrzymał przytłaczającą większość 423 głosów na 622 wszystkich oddanych. Kupony spływały do ostatniego dnia, kiedy to otrzymaliśmy ich szczególnie wiele. Zarówno zwycięzca, jak i dwójka następnych w kolejności lekarzy to interniści.
  Na lekarzy z powiatu niżańskiego dotarło 209 kuponów. Lwią cześć, bo aż 172 głosy otrzymała dwójka najpopularniejszych lekarzy, jeden 96 głosów, drugi 76 głosów. Obaj są internistami.

  Do redakcji w Mielcu czytelnicy przynieśli 120 kuponów. Zwyciązca zdobył 42 głosy. Drugi jest lekarz, który zebrał 30 kuponów.

  Dziękujemy czytelnikom za wielkie zaangażowanie w plebiscyt i wierzymy, że wybrani przez Was medycy naprawdę zasługują na takie wyróżnienie.
  Uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi podczas balu “Echa Dnia", który odbędzie się 1 lutego w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo