Sport > Sportowa Gala "Echa Dnia"

  Sport > Sportowa Gala "Echa Dnia"

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Gwiazdą wieczoru będzie Michał Milowicz, popularny aktor i piosenkarz, zwany polskim Elvisem Presleyem.
  Cóż to będzie za bal! Już dzisiaj o godzinie 20 w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli rozpocznie się wspaniała gala, podczas której poznamy laureatów 14 Plebiscytu "Echa Dnia" na najpopularniejszych sportowców nad Wisłą, Sanem i Wisłoką.

  Gości bawić będzie znakomita gwiazda - Michał Milowicz!
  Na największym i najbardziej prestiżowym w regionie balu "Echa Dnia" pojawią się znakomici goście - będą wśród nich marszałek Podkarpacia Zygmunt Cholewiński i wojewoda podkarpacki Mirosław Karapyta. Nie zabraknie także prezydenta Stalowej Woli Andrzeja Szlęzaka, który objął honorowy patronat nad naszym plebiscytem.

  Głównym punktem wieczoru będzie ogłoszenie wyników plebiscytu "Echa Dnia", który w tym roku będzie wyjątkowy, bo nasi czytelnicy wybierali także sportowca 70-lecia Stalowej Woli. Na scenie pojawi się łącznie 13 laureatów - 10 najpopularniejszych sportowców w naszym regionie, trener roku, talent roku oraz wspomniany sportowiec 70-lecia Stalowej Woli. Zaraz po ogłoszeniu wyników na scenie Miejskiego Domu Kultury przekażemy je naszym czytelnikom na naszej stronie internetowej www.echodnia.eu.

  A po części oficjalnej przyjdzie czas na karnawałowe szaleństwo. 250 zaproszonych na nasz bal znakomitych gości, sportowców, przedstawicieli władz samorządowych, biznesu i najważniejszych urzędów, będzie bawić się do samego rana. Ponad 100 par będzie tańczyć przy muzyce niezastąpionego zespołu Swing, a wspaniałe potrawy przygotuje stalowowolska restauracja Roma.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo