Sport > Zakład Działalności Gospodarczej chce wziąć udział w...

  Sport > Zakład Działalności Gospodarczej chce wziąć udział w modernizacji stadionu Siarki

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Funkcjonujący w strukturach Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg Zakład Działalności Gospodarczej liczy na to, że będzie brał udział w modernizacji stadionu, co pozwoliłoby tej spółce zwiększyć przychody.

  ZDG od wielu lat wypracowuje pieniądze na działalność klubu. Ostatnio jednak są to "grosze", a złośliwi twierdzą, że w ZDG więcej jest kierowników aniżeli robotników. - Zamiar jest taki, by Zakład Działalności Gospodarczej wystartował w przetargach na prowadzenie prac modernizacyjnych stadionu. Mam nadzieję, że do tego dojdzie - stwierdził prezes Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg Wacław Salamucha.

  Przed laty ZDG zarabiał duże pieniądze i był solidnym filarem klubu sportowego, ale teraz jest inaczej. - Nie jest tak, że Zakład Działalności Gospodarczej nic nie robi. Ale też wiele prac, które wcześniej otrzymywaliśmy do realizacji, teraz już nie dostajemy - informował zebranych na walnym zebraniu członków Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg kierownik ZDG Tadeusz Gospodarczyk.

  Wejście tej spójki w modernizację stadionu przy al. Niepodległości wydaje się być koniecznością. Wszak byłyby to spory zastrzyk i spora pomoc dla klubu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo