Tarnobrzeg > Fruwające cacka z całego świata

  Tarnobrzeg > Fruwające cacka z całego świata

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Modele przedstawiające różne rodzaje szybowców produkowanych na całym świecie zaprezentowane zostaną w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. To będzie wielka gratka nie tylko dla koneserów modelarstwa.
  Otwarte ogólnopolskie zawody modeli szybowców halowych o Puchar Polski rozegrane zostaną 9 marca w Tarnobrzegu. Uczestnicy imprezy rywalizować będą w pięciu kategoriach: młodzików do lat 14 dziewcząt i chłopców, juniorów 14-18 lat dziewcząt i chłopców oraz w kategorii open. Organizatorami zawodów są: Ośrodek Sportu i Rekreacji Wisła w Tarnobrzegu oraz sekcja modelarska Aeroklubu Stalowowolskiego, działająca przy Środowiskowym Domu Kultury Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Spółdzielni Mieszkaniowej Siarkowiec w Tarnobrzegu.

  Przez cztery godziny widzowie, którzy przyjdą do tarnobrzeskiej hali przyglądać się będą lotom konkursowym. Nim arbitrzy wydadzą werdykt, zebrani będą mogli obejrzeć pokaz modelarski w wykonaniu zespołu Zonk-Team. Zawody przeprowadzone będą zgodnie z regulaminem i systemem współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w modelarstwie lotniczym oraz kosmicznym. Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymają puchary, medale i dyplomy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo