Sport > Sławomir Zając wybrany do Rady Trenerów

  Sport > Sławomir Zając wybrany do Rady Trenerów

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Szkoleniowiec piłkarzy Orła Rudnik Sławomir Zając to jeden z odważniejszych trenerów młodego pokolenia, pracujących w klubach naszego regionu.
  Zając znany jest z "ostrego" języka, nie boi się powiedzieć to, co myśli. Nie odwraca głowy w drugą stronę, kiedy jego drużyna jest na boisku oszukiwana. Ale ta odwaga ma swoją cenę, trener Orła ma wielu wrogów. Nie przejmuje się nimi, wie bowiem, że kto jest uczciwy, zawsze znajdzie wspólny z nim język.

  - Jak będę nadal oszukiwany na boisku, to będę o tym głośno mówił. Obojętnie kogo to będzie dotyczyło. Różnego rodzaju układziki trzeba przynajmniej starać się wyeliminować - mówi.

  Z takim podejściem do spraw piłki Zając może daleko zajść. Póki co, wybrany został do działającej przy Podkarpackim Związku Piłki Nożnej Rady Trenerów. I dobrze, bo odważnych, mówiących o funkcjonujących w naszym regionalnym futbolu układach trzeba mówić jednym i coraz donośniejszym głosem.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo