Rzeszów > Zaginiony - odnaleziony

  Rzeszów > Zaginiony - odnaleziony

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Policjanci i taksówkarze z trzech rzeszowskich korporacji przez kilka godzin szukali cierpiącego na zaniki pamięci 76-letniego mieszkańca miasta.
  Mężczyzna wykorzystał chwilową nieobecność lekarza, który go badał i wyszedł poza teren szpitala.

  Przyjmujący zgłoszenie policjanci ustalili, że mężczyzna został przywieziony do szpitala na badania przedwczoraj około godziny 18.Lekarz badający mężczyznę wyszedł na chwilę z gabinetu, gdy wrócił pacjenta już nie było. 76-letni mężczyzna nie wrócił także do domu. Zaniepokojony syn, około godziny 21.30 zawiadomił o zaginięciu policję.

  Mundurowi o pomoc w poszukiwaniach poprosili rzeszowskich taksówkarzy, którzy drogą radiową przekazali rysopis zaginionego do wszystkich taksówek poruszających się po mieście. Funkcjonariusze jednego z policyjnych patroli około godziny 2.40 w nocy zauważyli odpowiadającego rysopisowi, idącego chodnikiem mężczyznę. 76-letni zaginiony przez kilka godzin bezskutecznie próbował dotrzeć do domu. Zmęczonego mężczyznę policjanci odwieźli do domu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo