Steczkowska i Zakościelny seksowni

  Steczkowska i Zakościelny seksowni

  Joanna Stefańska Ewa Bożek Artur Szczukiewicz

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Justyna Steczkowska i Maciej Zakościelny, oboje ze Stalowej Woli, znaleźli się w pierwszych dziesiątkach rankingu najseksowniejszych Polek i Polaków.
  Justyna Steczkowska od lat zachwyca urodą.

  Justyna Steczkowska od lat zachwyca urodą.

  Stalowowolanie Justyna Steczkowska i Maciej Zakościelny znaleźli się w pierwszej dziesiątce najseksowniejszych Polaków! W badaniu przeprowadzonym przez Pentor w pierwszych dziesiątkach pań i panów tylko jedno miasto ma dwóch przedstawicieli.

  W rankingu wygrali Katarzyna Cichopek i Artur Żmijewski. Maciej Zakościelny był drugi, Justyna Steczkowska ósma.

  JUSTYNA

  35-letnia Justyna Steczkowska od lat zachwyca urodą. Jest muzą stylistów i projektantów mody, nic więc dziwnego, że w rankingu najseksowniejszych Polek wciąż zajmuje wysokie miejsce. Justyna ma spory dystans do swojego wyglądu i wcale nie uważa, że jest... pięknością. - Jak każdy, mam kompleksy - mówi piosenkarka, pytana, czy w pełni akceptuje swój wygląd. - Chciałabym wyglądać jak Naomi Campbell, ale jestem Justyną Steczkowską i nic z tym nie zrobię. Pogodziłam się z sobą. Mogę jedynie doskonalić swoją duszę.

  Nie wiadomo, kim byłaby dziś Justyna Steczkowska, gdyby nie "Szansa na sukces" - program, podczas którego - w 1994 roku - tak naprawdę po raz pierwszy uśmiechnęło się do niej szczęście. Wcześniej musiała pokonywać same trudności.

  Trzy razy zdawała egzaminy na studia wokalne. Od komisji przesłuchującej kandydatów do Akademii Muzycznej usłyszała, że nie umie śpiewać. Profesorowie z wydziału rozrywki w Katowicach stwierdzili, że brakuje jej osobowości, a dobre wrażenie, jakie robi na scenie, to za mało, żeby śpiewać. Z kolei wykładowcy w Teatrze Muzycznym w Gdyni zawyrokowali, że nie są w stanie niczego nauczyć Justynę, bo jest za... dobra i zamiast się uczyć, powinna już od dawna stać na scenie i być gwiazdą. Dopiero Elżbieta Skrętkowska - pomysłodawczyni programu "Szansa na sukces" - odważyła się pokazać Steczkowską całej Polsce.

  Justyna od razu spodobała się słuchaczom i zyskała tysiące fanów. Piosenki pisał dla niej Grzegorz Ciechowski. Od czasu debiutu Justyna Steczkowska nagrała osiem albumów. Ostatni z nich - "Daj mi chwilę" ukazał się na rynku w ubiegłym roku, zagrała główną rolę w filmie "Na koniec świata", wystąpiła gościnnie w serialach "Zaklęta" i "Niania", tańczyła w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami" - w finale pokonała ją Anna Guzik. Prywatnie Justyna jest szczęśliwą żoną Macieja Myszkowskiego i mamą dwóch synów: Leona i Stasia.

  Maciej Zakościelny jest często nazywany polskim Bradem Pittem.

  MACIEJ

  28-letni Maciej Zakościelny jest często nazywany polskim Bradem Pittem i jest ucieleśnieniem ideału dla wielu kobiet. Tylko Artur Żmijewski został uznany za bardziej seksownego od Maćka. Rok temu zdobył już tytuł "Najpiękniejszego" w plebiscycie "Viva Najpiękniejsi", w tym roku zajął drugie miejsce w rankingu na najseksowniejszego Polaka.

  Maciej Zakościelny już jako student warszawskiej Akademii Teatralnej należał do grona najbardziej lubianych przez widzów młodych polskich aktorów. Zanim skończył studia, zagrał w serialach:"Sfora", "Plebania", "Samo życie" i "Na dobre i na złe". Dziś ma już na swoim koncie kilkanaście ról. Serca widzów podbił jako podkomisarz Marek Brodecki w serialu "Kryminalni", świetnie sprawdził się w komediach romantycznych - "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!". Ostatnio zagrał w międzynarodowej produkcji "Nightwatching" w reżyserii Petera Greenawaya.

  - To, co osiągnąłem, nie jest jeszcze szczytem moich możliwości - mówi Maciej, pytany, czy uważa, że odniósł sukces. - Sukces jest pojęciem bardzo względnym i dla każdego znaczy co innego. Jeżeli mówimy o sukcesie zawodowym, to dla jednego aktora jest nim zdobycie Oscara, dla innego - stworzenie świetnej roli. Dla mnie tak naprawdę nie liczą się nagrody, ale to, czy "spełniam się" w swoim zawodzie, czy po spektaklu czy dniu spędzonym na planie mogę powiedzieć: "Tak, czuję, że zrobiłem kawał dobrej roboty".

  Prywatnie Maciej Zakościelny jest związany z piękną Izą Miko, polską aktorką, robiącą wielką karierę filmową w Hollywood.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo