Gorzyce > Wybory uzupełniające ławników

  Gorzyce > Wybory uzupełniające ławników

  /WW/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Gorzyce. Radni Gorzyc muszą wybrać jeszcze dwóch ławników do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy w Sądzie Okręgowym w Tarnobrzegu w kadencji 2008-2011. Zgłoszenia od związków zawodowych oraz organizacji pracodawców należy składać w urzędzie gminy do 10 marca.

  Wzór karty zgłoszenia dostępny jest na stronach Ministerstwa Sprawiedliwości: www.ms.gov.pl oraz w urzędzie gminy w pokoju nr 8. Do karty zgłoszeniowej kandydat musi dołączyć trzy aktualne fotografie, informację z Krajowego Rejestru Karnego, oświadczenie, że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, zaświadczenie lekarskie, stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania funkcji ławnika.

  Koszty opłaty za wydanie informacji z Krajowego Rejestru Karnego oraz opłaty za badanie poprzedzające wystawienie zaświadczenia lekarskiego ponosi kandydat na ławnika.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo