Mielec > Otylia Jędrzejczak odwiedziła Mielec

  Mielec > Otylia Jędrzejczak odwiedziła Mielec

  Piotr Szpak

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Gwiazda Otylii Jędrzejczak świeciła w Mielcu pełnym blaskiem. Wielka mistrzyni zaimponowała klasą i poczuciem humoru.
  Zainteresowanie mieszkańców miasta przyjazdem najlepszej w naszym kraju specjalistki od pływania wywołało olbrzymie zainteresowanie. Otylia przyjechała do Mielca całkiem niespodziewanie, wystarczyły jednak dwa dni, by na jej cześć zorganizować zawody.

  - O przyjeździe Otylii poinformowano nas znienacka. Zrobiliśmy zawody "z łapanki", czasu było mało. Nie tak to wszystko powinno wyglądać, ale dobrze, że tu przyjechała. Dla tych dzieciaków to wielka frajda - mówił nam jeden z działających w klubie ludzi.

  Przyjazd Otylii, na zaproszenie mieleckiej firmy Kronospam, której jest ambasadorką, wywołał sensację nie tylko u dzieci, ale także u dorosłych. Kolejka po autograf od mistrzyni w kawiarni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie malała. Otylia zwijała się jak w przysłowiowym ukropie. Kiedy zapytaliśmy, czy nie była zmęczona ciągłym, blisko dwugodzinnym podpisywaniem fotosów, uśmiechnęła się i rzekła: - Dobrze, że jeszcze chcą ode mnie te autografy.

  Więcej w jutrzejszym "Echu Dnia".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo