Sport > Zaginęły karty piłkarzy Stali

  Sport > Zaginęły karty piłkarzy Stali

  PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Opieszale trwa składanie przez działaczy drużyn piłkarskich uczestniczących w rozgrywkach prowadzonych przez podokręg w Stalowej Woli wniosków o wydanie kart magnetycznych.

  Najbardziej solidni złożyli wnioski już pół roku temu, do dziś wnioski i wydanie kart magnetycznych, zwanych popularnie chipowymi, złożyło 75 procent klubów. Do inauguracji rundy wiosennej coraz bliżej, klasa okręgowa wznawia rozgrywki 22 marca, natomiast klasa A - 4 kwietnia.
  Czas nagli i wydawałoby się, że część drużyn nie będzie mogła przystąpić do gry, bowiem zgodnie z uchwałą Polskiego Związku Piłki Nożnej od rundy wiosennej wszyscy piłkarze muszą mieć założone magnetyczne karty zawodnicze. W podokręgu Stalowa Wola takich wniosków jest już 1900, ale nie oznacza to, że karty są wydawane od razu. To proces, który trwa, dlatego do gry w rundzie wiosennej dopuszczeni zostaną piłkarze, którzy złożą wnioski, ale nie będą mieli fizycznie karty magnetycznej. Kiedy je otrzymają, tego nikt nie jest w stanie powiedzieć. Kłopotów z tym związanych nie brakuje.

  - Teraz na przykład szukamy kart magnetycznych dwóch piłkarzy Stali Stalowa Wola, Marka Drozda i Przemysława Pałusa, które gdzieś zaginęły. Mieli oni je wyrobione jeszcze jako zawodnicy HEKO Czermno. Cały czas intensywnie ich szukamy - mówi sekretarz stalowowolskiego podokręgu piłkarskiego Edward Chmura.

  Wnioski o wydanie kart magnetycznych są do pobrania w siedzibie podokręgu w Stalowej Woli, przy ul. Hutniczej 15, tel. 015-842-04-90. Tam też powinni się zgłaszać przedstawiciele klubów, którzy nie wypełnili jeszcze tego obowiązku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo