Rzeszów > Handlowali "maryśką". Dobrowolnie poddali się...

  Rzeszów > Handlowali "maryśką". Dobrowolnie poddali się karze

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Policjanci z Rzeszowa zatrzymali dziewięciu mieszkańców Łańcuta, podejrzanych o handel narkotykami. Młodzi, dobrze sytuowani ludzie zorganizowali sieć dystrybucji marihuany. Imponowało im, że w miasteczku uchodzili za dealerów narkotyków.
  Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie najpierw zatrzymali dwóch mieszkańców Łańcuta. Później wpadło kolejnych osiem podejrzanych osób - pośród nich mieszkanka Rzeszowa, matka czworga dzieci.

  Od kilku miesięcy Wydział Kryminalny Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zbierał informacje o młodych mieszkańcach Łańcuta, podejrzewanych o handel narkotykami. Podejrzani znali swych klientów, nie sprzedawali marihuany obcym.
  Policja zarzuca zatrzymanym posiadanie narkotyków i handel nimi. To przestępstwa zagrożone karami do 10 lat pozbawienia wolności. Dowodami rzeczowymi będą zabezpieczone narkotyki (około pół kilograma), fajki, cygarniczki i waga do porcjowania. Dziewięcioro podejrzanych przyznało się do winy. Zdecydowali się dobrowolnie poddać karom.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo