Region > Pomóżmy zwierzakom

  Region > Pomóżmy zwierzakom

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Do końca lutego można wesprzeć akcję Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt, które po raz ósmy zorganizowało akcję "Pomóżmy Zwierzakom". Zebrana żywność trafi między innymi do schroniska dla zwierząt w Mielcu.
  Akcja skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży, która w swoich szkołach przeprowadzi zbiórki darów rzeczowych, aukcje i konkursy artystyczne na temat czworonożnych przyjaciół. Zbiórka prowadzona jest także w wybranych placówkach handlowych na terenie całego Podkarpacia. Zbierane są karmy, makarony, kasze, smycze, obroże, koce i poduszki elektryczne.

  To tylko niektóre rzeczy niezbędne w schroniskach dla zwierząt. Wszystkie dary zebrane podczas akcji, jak i przekazane na konto stowarzyszenia pieniądze zostaną rozdzielone pomiędzy trzy istniejące na Podkarpaciu schroniska - w Rzeszowie, Mielcu i podprzemyskich Orzechowcach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo