Tarnobrzeg > Bakteria coli wraca na dzisiejszą sesję Rady Miasta

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Jurand Lubas, przewodniczący Rady Miasta Tarnobrzega zaproponuje na dzisiejszej sesji wprowadzenie dodatkowego punktu obrad, który będzie poświęcony bakterii coli.

  - Oczywiście decyzję o wprowadzeniu punktu podejmą radni - mówi przewodniczący. - Zaprosiłem na sesję Antoniego Sikonia i Małgorzatę Korczyńską, by radni i pozostali uczestnicy sesji dowiedzieli się o wszystkim od osób, które bezpośrednio kontrolowały sytuację.

  Antoni Sikoń, szef Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnobrzegu będzie tłumaczył się dziś radnym i władzom miasta, dlaczego mieszkańcy nie zostali poinformowani na czas o wykryciu w miejskim wodociągu bakterii coli. Przewodniczący Rady Miasta, zaproponuje radnym wprowadzenie do obrad punktu, poświęconego pojawieniu się w wodociągu bakterii.

  Początek sesji o godzinie 14 w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Jeśli radni wprowadzą punkt o wodzie, wystąpienie prezesa Sikonia i dyrektor Korczyńskiej planowane jest na godzinę 15.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo