Sandomierz > Zapisy do przedszkoli

  Sandomierz > Zapisy do przedszkoli

  GOP

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Od wczoraj można zapisywać dzieci do sandomierskich przedszkoli samorządowych. W placówkach jest ponad 650 miejsc.
  Na zapisanie dziecka do przedszkola rodzice mają czas do końca miesiąca. Karty zgłoszeń można pobierać w poszczególnych przedszkolach. Formularze prawdopodobnie dostępne będą również na stronach internetowych placówek.
  W przedszkolach numer 3, 4, 5 jest po 125 miejsc, w dwójce - 50. 120 miejsc czeka na maluchy w przedszkolach numer 1 i 6.

  - W placówkach tych zostaną utworzone grupy integracyjne. Liczba dzieci w takich grupach nie może przekroczyć 20 - informuje doktor Ewa Kondek, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Sandomierzu.

  Najprawdopodobniej nie dla wszystkich chętnych wystarczy miejsc.
  O podziale miejsc zdecyduje komisja, w skład których będą wchodzić dyrektorzy przedszkoli i pracownicy Wydziału Edukacji Kultury i Sportu. Komisja zbierze się 11 kwietnia, wkrótce potem ogłoszona zostanie lista przyjętych.

  Na pewno pod uwagę będzie brana kolejność zgłoszeń oraz miejsce zamieszkania. Pierwszeństwo przysługuje dzieciom z terenu Sandomierza.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo